Autorzy
Panna Marchewka10:54 0 komentarzePolskie Lakierowe Maniaczki tworzą 3 świetnie ze sobą zgrane polskie blogerki, które starają się by ta strona była miłym miejscem do spędzenia wielu godzin w poszukiwaniu ciekawych lakierowych inspiracji.

Panna Marchewka -(Założycielka jak i "szefowa" PLm)
 24 letnia absolwentka wzornictwa. Zwariowana- romantyczna ruda.
Kochająca The Beatles, Harrego Pottera i Edwarda Nożycorękiego i przede wszystkim swojego Pana T.
Lakieromania dopadała ją po muła- aż owładnęła ją całkowicie. Teraz nie potrafi przejść obojętnie koło drogerii- zawsze musi chociaż zajrzeć, znaleźć jakąś szafę z lakierami.
Rzadko wychodzi stamtąd bez lakierowych "łupów" :)
Na PLm publikuje posty ze zdobieniami tygodnia jak i wszystkie "ogłoszenia"


Tamit24- Artystyczna dusza... ze ścisłym umysłem i technicznym zacięciem. Miłośniczka przyrody, dobrej książki i muzyki, fanka jazdy na rowerze i motoryzacji. Jej uzależnienie od koloru objawia się pasją malowania paznokci oraz niepohamowaną chęcią nieustannego powiększania swojej lakierowej kolekcji.
Na PLm publikuje posty z lakierowymi nowościami

B.- drobna, blond zwariowana, lakierowa dusza. Mały wulkan energii z wrodzonym ADHD, które nie pozwala jej usiedzieć długo w jednym miejscu. Wariatka zakręcona na punkcie płytek ze wzorami, Cheeky Queen uwielbiająca zjawiskowe lakiery do paznokci. Urodzony sportowiec, snowboardowy szaleniec kochający zimę, śnieg i mróz. Miłośniczka ślubów, przyszła pani dietetyk i psycholog. Obecnie barmanka uwielbiająca swoją pracę z kolorowymi drinkami.

Na PLm publikuje posty z paznokciowymi inspiracjami0 komentarze

Prześlij komentarz