Do walentynek pozostało już tylko 6 dni. Obchodzicie to święto? Jeśli
tak, czy zastanawiałyście się może nad miłosnym zdobieniem, które wprawi
Waszą drugą połówkę w zdumienie? Dzisiaj przychodzę do Was jako
pogotowie ratunkowe. Jeśli nie macie pomysłu, bądź nie wiecie jak
wykonać proste serduszko, zostańcie ze mną.
Na początek chciałabym Wam pokazać bardzo prosty sposób na wykonanie serduszek. Pewnie wiele z Was myśli, że jest to trudne i nigdy nie uda Wam się zrobić idealnego serduszka. Nic bardziej mylnego! Wystarczy lakier do paznokci i wykałaczka.
Jeśli już wprawicie się w robienie tych małych, przesłodkich serduszek możecie trochę pokombinować. Wystarczy dodać kreski, kropki i unikalne mani walentynkowe gotowe!
Serduszka można wykorzystać także do zrobienia romantycznego drzewa miłości...
Nie wszystkie zdobienia muszą się opierać na małych serduszkach. Można puścić wodzę wyobraźni i łączyć różne metody. Tutaj widzicie serduszkowe paisley, ja uważam, że wygląda to przesłodko! :)
Kolejną metodą łączenia jest zdobienie witrażowe. Serduszko jako część witrażu wygląda niebanalnie i co najważniejsze, można szaleć z kolorami do woli!
A co by było gdyby tak... wyrzeźbić serce na paznokciu? Autorka bloga One nail to rule them all pokazuje nam jak to wykonać (link w źródle, polecam zobaczyć).
Kolejny sposób jest bardzo prosty, ale same zobaczcie jaki efekt możemy osiągnąć!
Pamiętajcie, że zdobienie walentynkowe nie musi opierać się w ogóle na serduszkach. Można tworzyć ciekawe romantyczne zdobienia malując, bądź stemplując.
Jeśli nadal nie jesteście przekonane do 'malowania' serduszek, możecie zawsze wykonać je w inny, łatwiejszy sposób - poprzez kropeczki.
Teraz nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam mile spędzonych walentynek :)