wtorek, 5 listopada 2013

Lakierowe Boxy - Podsumowanie całej Akcji!
Polskie lakieromaniaczki08:32 9 komentarze

Witajcie!!!

Jakiś czas temu zakończyłyśmy akcje Lakierowych Boxów. Dzisiaj zapraszamy Was na krótkie podsumowanie całego lakierowego przedsięwzięcia. Okiem zarówno recenzentki jak i na końcu organizatorki - czyli mnie, B. :)

 

1 czerwca... do tego dnia można było zgłaszać się do Akcji Lakierowych Boxów...

2 czerwca - osobiście myślałam, że przez całe przedpołudnie nie usiedzę na pupie. Kręciłam się niecierpliwie co chwilę odświeżając stronę. A potem co? Tadam! Udało się! 10 szczęśliwych recenzentek zostało wybranych, a w tym i ja! Myślę, że wypowiem się w imieniu wszystkich recenzujących dziewczyn, że zaskoczenie i radość były ogromne!

A do tego Kochane Panna Marchewka i Tamit24 - niezła zbieranina pozytywnie zakręconych babek :)

Lakierowe Boxy to nie tylko przyjemność, ale i ogromne wyzwanie. Na nas wszystkie czekało kilka miesięcy recenzowania świetnych lakierowych produktów.

Czerwiec - Sponsorami tego Boxa była Drogeria Natura. Dzięki niej mogłyśmy testować lakiery takich firm jak Kobo, My Secret i Sensique. Łącznie 8 sztuk buteleczek - to dopiero wyzwanie!

https://www.facebook.com/kosmetykiSensique?fref=ts

Lipiec - Firma Donegal uszczęśliwiła nas trzema lakierami, oraz zaopatrzyła nas w urocze naklejki oraz polerkę do paznokci!

https://www.facebook.com/donegal?fref=ts

Sierpień - Odżywki, piaseczki, kolorowe lakiery - sierpień minął nam pod hasłem Paese! Cudnym lakierom nie było końca!
https://www.facebook.com/pages/Paese-Cosmetics/124284817712324
Dziewczyny były przekonane, że Lakierowe Boxy skończą się po sierpniowej paczuszce. A tu proszę niespodzianka - kolejne buteleczki do testowania i nowa recenzentka! Na ostatni miesiąc moje miejsce zajęła m_and_z :)

Wrzesień -  Firma Diadem dołączyła do LB przekazując dziewczynom trzy buteleczki lakierów, a tym samym zamykając całą akcję w świetnym stylu!
https://www.facebook.com/pages/Diadem-Cosmetics/429243613780948?fref=ts

Z tego miejsca chciałabym podziękować firmom, które zechciały przyłączyć się do akcji Lakierowych Boxów.
W akcji brałam udział zarówno jako recenzentka jak i później organizatorka i muszę powiedzieć, że było to wspaniałe doświadczenie. Mogłam poznać kilka naprawdę świetnych dziewczyn, każda inna, każda wyjątkowa. A wszystko to w towarzystwie tego co lakieromaniaczki kochają najbardziej - lakierów - coś pięknego!
Chciałabym również podziękować Pannie Marchewce oraz Tamit24 za ogrom pracy włożony w przygotowania akcji. Dziewczyny spisały się na medal!
Jest mi niezmiernie miło, że mogłam brać udział w tej akcji ♥

Lakierowe całusy!
In Category :

9 komentarzy:

  1. Wszystko co dobre szybko się kończy :( - no cóż mam nadzieję, że takie akcje jeszcze tutaj zagoszczą, każdemu polecam spróbować^^ Ja dzięki tej akcji zakochałam się w lakierach diademu i kobo, oraz przypomniałam sobie o dawnej miłości do sensique :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajnie, że firmy dają taką okazję do testowania :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Najlepsza akcja lakierowa jaka widziałam ^^

    OdpowiedzUsuń
  4. Świetna była ta akcja! Mam cichą nadzieję, że będą kolejne edycje ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie powiem- są plany na kolejną akcje :) ale too jak coś dopiero po nowym roku :) wtedy będziemy myślały i kombinowały :)

      Usuń
  5. Ja chciałam bardzo podziękować za zaufanie, za danie możliwości uczestniczenia w tak wspaniałej akcji. Dziękuję dziewczyny!

    OdpowiedzUsuń
  6. super doświadczenie :D dzięki LB poznałam lakiery diadem które okazały się świetne :)

    OdpowiedzUsuń
  7. Była to wielka przyjemność, ale też wyzwanie i jestem szczęśliwa oraz dumna, że podołałyśmy! Poznałyśmy się bliżej i zarażałyśmy lakierowym wariactwem :) ! Dobrze jest wiedzieć, że mamy tyle osób o podobnych zainteresowaniach! Poznałam marki, których dotąd nie miałam okazji wypróbować, między innymi Diadem.

    Dziękuję :*

    OdpowiedzUsuń