poniedziałek, 7 października 2013

Uwaga KONKURS- bądź Trendy z marką Softer i Polskimi Lakierowymi maniaczkami
Polskie lakieromaniaczki09:14 18 komentarzeKażda z nas chce podążać za trendami...albo wręcz przeciwnie- chce trendy ignorować. Czy tego chcemy, czy nie- trendy odgrywają jakąś rolę w naszym życiu. Nieodzownie łączą się z modą, wzorami, a także kolorami. W ten sposób wpływają nie tylko na to, jak się ubieramy, ale także i na to, co najbardziej kochamy, czyli na paznokcie!
Dzisiaj chciałybyśmy zaprosić Was do udziału w naszej kreatywnej akcji organizowanej wspólnie z marką Softer. Zadanie jest dość przewrotne i wymagające: wyzwanie polega na zmalowaniu zdobienia inspirowanego właśnie słowem Trendy jak Trendy Shop- jest to pierwsza część zadania, która trwa od dzisiaj (7.10) do 7.11W pierwszej części wyłonimy 10 dziewczyn, które dostaną po 3 lakiery Softera.


Następnie rozpoczyna się 2 część zadania- wyłonione dziewczyny będą miały za zadanie kreatywnie zrecenzować lakiery, które otrzymały do testów- i tu, na podstawie ich recenzji wyłonimy trzy  dziewczyny- dwie dostaną nagrody pocieszenia czyli kolejne 3 lakiery od firmy Softer i jedną główną- 6 lakierów marki Softer.

Na recenzję lakierów będzie kolejny miesiąc od otrzymania paczek z lakierami. 

Zwycięzców wyłoni jury w składzie: Panna Marchewka, Tamit24, B. oraz przedstawicielka firmy Softer, Pani Martyna.
Przyjmujemy tylko autorskie zdobienia paznokci, praca musi być wykonana na co najmniej 4 paznokciach. Każde zgłoszenie musi zawierać maksymalnie 2 zdjęcia w tym jedno z karteczką z napisem: "Konkurs Trendy dla PLm".
Jeśli chcesz wziąć udział w naszym konkursie należy wysłać zgłoszenie na adres :

 polskie.lakieromaniaczki@gmail.com

Regulamin akcji:

 1. Organizatorem rozdania są Polskie Lakierowe Maniaczk,i a sponsorem na gród jest firma Softer
 2. Konkurs trwa miesiąc- od 07.10 do 07.11 - wyłonienie zwycięzcy nastąpi w ciągu 3 dni od terminu zakończenia akcji. 
 3. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu kreatywnego zdobienia na co najmniej 4 paznokciach, wykonaniu zdjęć oraz przesłaniu wybranych dwóch (w tym jednego z kartką z wymaganym tekstem) na adres mailowy polskie.lakieromaniaczki@gmail.com 
 4. Żeby zgłosić się do konkursu, należy wysłać maila z wykonaną pracą na adres 
   polskie.lakieromaniaczki@gmail.com  być publicznym obserwatorem bloga Polskie Lakierowe Maniaczki i u mieścić na blogu baner akcji
 5. W akcji wygra 10 osób, które zobowiązują się do recenzji wysłanych lakierów, podając w tytule publikacji nazwę lakieru.
 6. Będą dwa sposoby odebrania nagród- odbiór osobisty, dla osób które pochodzą z miast gdzie można spotkać Trendy Shop i przez przesyłkę pocztową
 7. Konkurs będzie miał dwa etapy - jedną kreatywną, na której to podstawie wybierzemy 10 recenzentek i drugą, na podstawie której wybierzemy 3 finalistki konkursu.
 8. Nagrodami są: w pierwszym 3 lakiery dowolnego koloru dla każdej z 10 wyróżnionych, wybrane przez zwyciężczynie konkursu, w drugim etapie: 6 lakierów dla zwyciężczyni+ prezent niespodzianka i 2 lakiery+ prezent niespodzianka dla każdej z pozostałych finalistek jako nagrody pocieszenia.
 9. Przystąpienie do konkursu jest jednoznaczne z przyjęciem warunków tego regulaminu
 10. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr4, poz. 27 z późn. zm)
In Category :

18 komentarzy:

 1. A ja ostatnio szukałam i ten post zniknął. Na szczęście się znów pojawił bo mam już pomysł na mani :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, zniknął bo musiałyśmy co nieco jeszcze dogadać z przedstawicielką marki Softer- ale konkurs ruszył z małym poślizgiem ^^

   Usuń
 2. Ojej. Ja uwielbiam lakiery Softer. Akcja świetna. Na pewno rozbudzi w nas kreatywność.

  OdpowiedzUsuń
 3. Baner już wisi :) Teraz tylko zmalować coś :)

  OdpowiedzUsuń
 4. na pewno wezmę udział :D można wysłać tylko jedną pracę czy więcej ? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. I love the brand and nail polish of course :) X Anna
  www.fashionanna.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy konkurs jest skierowany tylko do Lakieromaniaczek, czy mogę wziąć udział nie będąc w grupie?! :) (jeszcze nie mam 15 postów żeby się zgłosić:))

  OdpowiedzUsuń
 7. Sama nie wiem, czy po Lakierowych Boxach powinnam się zgłaszać ;) Z drugiej strony mam sporo pomysłów na te Trendy :)

  OdpowiedzUsuń
 8. zgłoszenie poszło w środę, mam nadzieję, że wszystko doszło jak należy. Czekam na wyniki z niecierpliwością :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wrr a ja dzisiaj skróciłam paznokcie do minimum. :( Ale postaram się wziąć udział.

  OdpowiedzUsuń
 10. Właśnie wysłałam swoją pracę :)
  Świetnie się bawiłam przy tworzeniu mojej pracy ^^

  OdpowiedzUsuń
 11. Praca wysłana :)) Mam nadzieję, że dotarła :)

  OdpowiedzUsuń